Vi har bytt namn och har ny hemsida!


Efter 25 år med Klippan har vi nu bytt namn till

Swedish Empowerment Center

Vi har en ny hemsida med adressen

www.empowercenter.se

Välkomna att besöka oss!




Välkommen att kontakta oss!

Anders Bjurström, VD 0243-25 70 77

anders@arbetslinjen-klippan.se

 

Heléne Samuelsson, ekonomichef 0243-25 70 71

helene@arbetslinjen-klippan.se

Christer Wallin, styrelseordförande 070-698 41 63

christer@arbetslinjen-klippan.se

 


Barbro Grind 0243-25 70 84

barbro@arbetslinjen-klippan.se

 

Catarina Lagerström 0243-25 70 75
catarina@arbetslinjen-klippan.se

 

Catrin Johansson Fredriksson 0243-25 70 79

catrin@arbetslinjen-klippan.se

 
Ender Koyuncu 0243-25 37 34/36
ender@arbetslinjen-klippan.se

Erika Åström 0243-25 70 82
erika@arbetslinjen-klippan.se

Evelina Svedberg 0243-25 70 78
evelina@arbetslinjen-klippan.se

 

Helena Steen 0243-25 70 85

helena@arbetslinjen-klippan.se

Jessika Nashef 0243-25 37 34/36
jessika@arbetslinjen-klippan.se

Johan Tjulander 0243-25 70 72
johan@arbetslinjen-klippan.se

 

Lena Bergens, Föreståndare Erlandsforsgårdens HVB 0243-25 37 31
lena@arbetslinjen-klippan.se

Linda Fändriks 0243-25 70 86
linda.f@arbetslinjen-klippan.se

 

Linda Jonsson 0243-25 37 34/36
linda.j@arbetslinjen-klippan.se

Madeleine Arnberg 0243-25 70 81
madeleine@arbetslinjen-klippan.se

 

Marita Lindén 0243-25 37 34/36
marita@arbetslinjen-klippan.se

Maryam Abrishami 0243-25 37 34/36
maryam@arbetslinjen-klippan.se

Mathilda Slagbrand 0243-25 70 82
mathilda@arbetslinjen-klippan.se

 

Mats Engberg 0243-25 70 74
mats@arbetslinjen-klippan.se

 

Mattias Höök 0243-25 70 82

mattias@arbetslinjen-klippan.se


Mugdat Ter 0243-25 37 34/36
mugdat@arbetslinjen-klippan.se

Måns Pettersson 0243-25 37 34 /36
mans@arbetslinjen-klippan.se
 

Nocke Eriksson, Föreståndare Anamma HVB 0243-25 70 89
nocke@arbetslinjen-klippan.se 

 

Oskar Frej 0243-25 70 70
oskar@arbetslinjen-klippan.se

Peter Romlin 0243-25 37 34/36
peter@arbetslinjen-klippan.se

Sanna Jågas 0243-25 70 73
sanna@arbetslinjen-klippan.se


Seyhmus Abic 0243-25 37 34/36

seyhmus@arbetslinjen-klippan.se
 

Zara Sillén 0243-25 70 72

zara@arbetslinjen-klippan.se
 




Kontaktformulär